Jesteś tutaj: Start / Realizowane projekty

Realizowane projekty

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Biuro Aktywizacji Społecznej. Skuteczna aktywizacja zawodowa i społeczna osób z niepełnosprawnością oraz osób z otoczenia osób z niepełnosprawnością

2016-06-29

rojekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, oś priorytetowa: IX. Włączenie społeczne, działanie: 9.1. Aktywna integracja, poddziałanie: 9.1.5. Programy aktywnej integracji osób i grup zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Czytaj więcej o: Biuro Aktywizacji Społecznej. Skuteczna aktywizacja zawodowa i społeczna osób z niepełnosprawnością oraz osób z otoczenia osób z niepełnosprawnością

Polska Akademia Dostępności: Wsparcie i Rozwój

2015-09-01

PAD – Wsparcie i Rozwój jest projektem realizowanym przez Fundację Widzialni, dofinansowanym ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji w ramach zadania publicznego: Działania na rzecz poprawy dostępności zasobów i serwisów internetowych dla osób niepełnosprawnych i seniorów.

Czytaj więcej o: Polska Akademia Dostępności: Wsparcie i Rozwój

Polska Akademia Dostępności

2015-04-07

Polska Akademia Dostępności jest projektem realizowanym przez Fundację Widzialni, dofinansowanym ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji w ramach zadania publicznego: Działania na rzecz poprawy dostępności zasobów i serwisów internetowych dla osób niepełnosprawnych i seniorów.

Czytaj więcej o: Polska Akademia Dostępności

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Fundacja Widzialni
Data utworzenia:2015-04-07
Data publikacji:2015-04-07
Osoba sporządzająca dokument:Hanna Soroka
Osoba wprowadzająca dokument:Hanna Soroka
Liczba odwiedzin:9176